Купуючи новий телефон, особливо якщо це iPhone, користувачі часто переживають і прагнуть максимально точно слідувати будь-яким інструкціям, щоб продовжити термін служби свого гаджета. Поширеним питанням, яке цікавить багатьох, є правильна зарядка пристрою. Розберемося в цьому.

Як правильно зарядити новий телефон?

  1. По-перше, надішліть листа з iPhone до зарядного пристрою і підключіть до електромережі.
  2. Перша зарядка пристрою вимагає деякого часу і становить мінімум 12 годин.
  3. Коли гаджет набере 100% заряд, потрібно повністю розрядити батарею, і вже після можна знову заряджати смартфон. Такі дії дозволяють «розтягнути» акумулятор до самої максимальної місткості. Досягти повної розрядки батареї можна, використовуючи його звичайним способом. Зробити цей процес швидше можна, переглядаючи відео, активно користуючись інтернетом через Wi-Fi, граючи в «важкі» ігри і т.д.

Як продовжити термін служби акумулятора?

Компанія Apple рекомендує дотримуватись деяких порад щодо збереження стабільної роботи батареї.

  1. Варто регулярно оновлювати ПО, адже часто поновлення мають нові енергозберігаючі технології.
  2. Не варто піддавати гаджети різких температурних перепадів, і це стосується не тільки до телефонів, але і до планшетів, а також ноутбуків. Відповідним температурним режимом вважається 16-22 градуси. Якщо температура більше 35о, акумулятор може постраждати. Холодні умови безпосередньо впливають на автономну роботу пристрою і тимчасово знижують її тривалість.
  3. Заряджаючи техніку, краще зняти чохли. Таким чином Пристрій не перегріється.
  4. Якщо ви зважаючи на деякі причини не будете користуватися апаратом довгий час, краще залишити гаджет наполовину зарядженим. Повна розрядка батареї може призвести до того, що в майбутньому акумулятор взагалі перестане заряджатися. Температура зберігання апарат повинна бути нижче 32 градусів.
  5. Айфони мають деякі способи, що дозволяють продовжити час роботи без підзарядки. Один з варіантів – включити автоматичне регулювання яскравості, завдяки чому гаджет враховує освітлення і підлаштовується. Другий варіант – не вимикати Wi-Fi, адже даний спосіб доступу вимагає меншого енергоспоживання.
  6. iOS 9 оснастили новим режимом заощадження енергії. В цей режим встановили функцію оповіщення користувача про те, що заряд акумулятора дуже низький. Крім того, він економить енергію за рахунок відключення синхронізації з iCloud і передачу даних AirDrop. Дзвінки, відправка смс і користування інтернетом залишається. Даний режим самостійно відключається під час зарядки пристрою.
  7. Розробники Apple повідомляють, що операційна система iOS 9 є однією з найефективніших, адже вона дозволяє дізнатися найбільш енерговитратні програми. Користувач може самостійно вимикати активність таких програм в фоні.